gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на Furniture Expo во Бугарија

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Стопанската комора на Република Бугарија за дрвна индустрија Ве известува дека од 24-28 април 2017 година, во Софија ќе се одржи Furniture Expo.

Изложувачите и посетителите ќе имаат можност да видат производи од дрвната индустриј,а материјали, најнови технологии за изработка на дрво итн.

Во прилог Ви ја проследуваме Брошурата за саемот, како и информации за котизација за учество и апликација.

За дополнителни информации  Ве молиме контактирајте не на тел: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 200 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

ССК ISO 9001:2008

iso

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Мит.Теодосиј Гологанов 1

Следете не