gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на Mediterranean International Tourism Exhibition

Почитувани членови,

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Канцеларијата за врски на Грција во Република Македонија Ве информира дека од 19-22 октомври 2017 година, во Атина, Грција, ќе се одржи Mediterranean International Tourism Exhibition.

Повеќе детали може да погледнете на веб страната на организаторот MACT MEDIA GROUP -www.mite.gr.

Во прилог Ви ја доставуваме информативна брошура.  

Доколку сте заинтересирани да учествувате Ве молиме да го пријавите Вашиот интерес на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или телефон: 02 30 91 440.

Прочитано 1587 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не