gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на 43 Kastoria International Fur Fair

Почитувани,

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со канцеларијата за врска на Грција Ве поканува да учествувате на 43 – от International Fur Fair of Kastoria 2018 кој ќе се одржува од 3 до 6 Мај, 2018 година во меѓународниот изложбен центар во Касторија, Грција.

Целта на одржувањето на овој саем е промоција на производи од текстилната индустрија и овозможување на директно поврзување на производителите на крзно и текстил со потенцијални потрошувачи од Грција и пошироко.

За дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на тел: 02/30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 1532 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не