gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можност за соработка со америчкиот бренд CRYSTAL NAILS

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Амбасадата на Унгарија во Република Македонија, Ве поканува да го пријавите Вашиот интерес за соработка со светскиот бренд CRYSTAL NAILS .

Станува збор за компанија лидер во козметичката индустрија, поточно во нега на нокти и сите дополнителни типови на лакови и гелови  за сјаен изглед - висококвалитетни производи за изградба на нокти. Она што ги разликува од останатите брендови во оваа индустрија се трите основни принципи: асортиман, квалитет и иновација.  Со напорна работа и посветеност направија мрежа на соработници во 28 земји од три континенти Европа, Америка и Африка и се секогаш во потрага по нови партнери.

Секоја сезона ја подобруваат селекцијата со мешавина на иновации и најновите трендови во козметичката индустрија.

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на тел: 075/254-083 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Подетални информации за компанијата  CRYSTAL NAILS може да погледнете во прилог.

Прочитано 907 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

ССК ISO 9001:2008

iso

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не