gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можност за соработка со компанија од Пакистан

Почитувани членови,

Во насока на застапување на Вашите интереси и промоција на можности за остварување на трговски партнерства, би сакале да Ве информираме за можност за соработка со компанија од Пакистан.

Компанијата GLOBAL MOBILITY се занимава со производство на специјални производи за лична безбедност од кожа, како секаков тип на ракавици, заштити за нозе, колена, кондури и многу други производи од спортска опрема.

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на тел: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

 

Прочитано 878 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

ССК ISO 9001:2008

iso

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не