gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можност за соработка со индиска компанија Steelfab industries

Во насока на застапување на Вашите интереси Сојуз на стопански комори на Македонија Ве информира за можноста за соработка со компанијата од Индија - Steelfab industries.

Компанијата Steelfab industries е лидер во металната индустрија во Мумбаи и произведува широка палета на металопреработувачки производи. Исто така, нуди услуги и за дизајн и консултантски услуги. 

Компанијата е заинтересирана за соработка со македонски компании со кои би остварила трговски партнерства.

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на тел: 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Детални информации за компанијата Steelfab industries може да погледнете во брошурата која Ви ја доставуваме во прилог.

Веб страна на компанијата - www.steelfab.in.

Прочитано 982 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

ССК ISO 9001:2008

iso

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не