gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можност за соработка со компании од Египет

Почитувани,

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Амбасадата на Египет во Букурешт, Ве информира за можност за соработка со водечки компании за производство и извоз од прехранбената индустрија од Египет кои се заинтересирани за остварување на трговски партнерства со македонски компании.

Во оваа насока, Ви проследуваме контакт податоци за компаниите. 

 

Uni-trade Groups – tomato paste, tomato concentrates

Contact Person: Mohamed Madgy

Tel: +2 01098813033,

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Website: www.unitradegroups.com

 

Talas Trading – extra virgin olive oil, dates, tomato paste

Contact person: Ayman Fawzi

Tel: +2 0244770184; Mobile: +2 01201811897

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Web: www.talasgroup.com

 

За искажување на Вашиот интерес за соработка како и дополнителни информации Ве молиме да не контактирате на телефон 02/3091440.

 

 

Прочитано 806 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

ССК ISO 9001:2008

iso

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не