gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Информација за бизнис соработка со Мексико

Почитувани,

Во насока на континуирано проследување на бизнис информации, Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Амбасадата на Мексико во Србија Ве информира за можностите за соработка со компании од Мексико.

Ве покануваме да го разгледате електронскиот весник во кој се содржани можностите за бизнис соработка во Мексико, развој и информација на одредени сектори, билатерална и мултилатерална соработка, развој на претприемништво и технологија, национални економски проекти итн.

Целосниот бизнис магазин може да го погледнете на следниот линк.

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 814 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

ССК ISO 9001:2008

iso

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не