gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можност за соработка со грчка компанија Pegneon

Почитувани,

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Канцеларијата за врски на Република Грција во Република Македонија Ве известува за можноста за соработка со компанијата Pegneon од Грција.

Компанијата Pegneon е специјализирана во развој на едукативни игри прилагодени по потребите на клиентите, покривајќи широк спектар на сектори во стопанството и веќе соработува со меѓународниот аеродром во Атина и супермаркетот AB Vassilopoulos. Pegneon изразува интерес да соработува со македонски средни и/или големи компании во областа на едукација преку корпоративни едукативни игри.

Повеќе за компанијата може да погледнете на нивната веб страна: www.pegneon.com.

Доколку сте заинтересирани за соработка Ве молиме да не контактирате на телефон: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 953 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

ССК ISO 9001:2008

iso

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не