gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можност за соработка со компанија од Грција

Почитувани,

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Канцеларијата за врски на Грција во Македонија Ве информира за можноста за соработка со грчката компанија BusinessHow.

BusinessHow е искусна компанија која работи во областа на прометот со недвижности и вклучува тим од високо специјализирани научници, техничари и експерти, кои го опфаќаат целиот спектар на економијата, со фокус на недвижностите.

Ве информираме дека компанијата е заинтересирана да оствари соработка со македонски компании во делот на недвижностите и стратешки деловни инвестиции.

Можностите за инвестирање во Грција кои ги нуди компанијата вклучуваат:
• Урбанистички и туристички имот (куќи, вили, парцели, итн.)
• Хотели - Кампување (традиционални пансиони, сместување, итн.)
• Индустрии (фабрики, лаборатории, механичка опрема, итн.)
• Складирање (магацини, товарни локации итн.)

Имено би сакале да Ве информираме дека од следниот месец ќе започнат и со реализација на електронски аукции на 4000 недвижнини (станбени, вили, индустриски и хотели).

Доколку сте заинтересирани за соработка како и За сите дополнителни информации Ве молиме да не контактирате на емаил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или на тел. 02/ 3091 440.

Прочитано 566 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

ССК ISO 9001:2008

iso

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не