gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на Саеми во Грција 2018 година

Почитувани,

 

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со канцеларијата за врски на Грција во Македонија Ве информира за претстојните саеми и изложбени настани кои ќе се оддржат во 2018 година.

  • 27th INTERNATIONAL FAIR FOR AGRICULTURAL MACHINERY, EQUIPMENT & SUPPLIES, деталите околу саемот можете да ги погледнете на следниот линк, формуларот за учество на саемот можете да го превземете на следниот линк.
  • 35th INTERNATIONAL EXHIBITION FOR CONSTRUCTION, INSULATION, DOOR AND WINDOW FRAMES, SANITARY WARE, PRECONSTRUCTION AND TECHNOLOGY, деталите околу саемот можете да ги погледнете на следниот линк, формуларот за учество на саемот можете да го превземете на следниот линк.
  • 3th INTERNATIONAL EXHIBITION FOR HEATING, VENTILATION, AIR-CONDITIONING, WATER SUPPLY, SANITARY, ENVIROMENTAL TECHNOLOGY, SWIMMING POOL AND RENEWABLE ENERGIES, деталите околу саемот можете да ги погледнете на следниот линк, формуларот за учество на саемот можете да го превземете на следниот линк.
  • 8th INTERNATIONAL EXHIBITION FOR BAKERY, CONFECTIONERY, RAW MATERIALS, EQUIPMENT, PRODUCTS, деталите околу саемот можете да ги погледнете на следниот линк.
  • 27th INTERNATIONAL EXHIBITION FOR FOOD & BEVERAGE, MACHINERY, EQUIPMENT & PACKAGING, деталите околу саемот можете да ги погледнете на следниот линк, формуларот за учество на саемот можете да го превземете на следниот линк.

За сите дополнителни информации Ве молиме контактирајте не на телефон 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 915 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не