gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на PROWEIN 2018, 18-20 Март, Дизелдорф (Германија)

Сојуз на стопански комори на Македонија Ве информира и воедно Ве поканува на саем PROWEIN 2018., Водечки Меѓународен саем за вино и жестоки пијалаци, кој ќе се одржи од 18 до 20 март 2018 година во Дизелдорф (Германија).

Влезници и време траењето на саемот:
• цената на еднодневни билети изнесува 35 евра (на само место 50 евра)
• цена на влезници за сите денови на саемот изнесува 60 евра (на само лице 75 евра)
• време траење: од 09.00 до 18.00 часот на сите денови на саемот.
• онлајн купување на билетите: Купи е-влезница

Деталите за саемот можете да ги погледнете преку Брошурата, Планот и Распоредот

За сите дополнителни информации Ве молиме контактирајте не на телефон 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 1076 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не